Dynapac SD2500CS
Manufacture date (yr)
2019
Hours Used
4,574 h
Location
Sevilla
Country
Spain
Mascus ID
531F40B5
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
10002154TKG003022
Additional Info
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts