PMC Kauhaharja SWB3000FS
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Brushes
Brand / model
PMC Kauhaharja SWB3000FS
Manufacture date (yr)
2025
Location
Oulu, Pohjois-Pohjanmaa
Country
Finland
Mascus ID
785835F5
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
270050
Bucket capacity
1.80 m3
Production country
Estonia
Delivery terms
EXW
Additional Info
o Mitat: 2070mm x 1010mm x 3000mm o Tilavuus: 1800L o Vesisäiliö 2x 190L o Paino: 1310 kg o Kastelujärjestelmä o Tilavuus 1800L o Tuki pyörät ja kellunta