2750 mm Ribbeskovl SKBM2750 m/Volvo BM2 ophæng
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Buckets
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
58EC1B3C
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
194971
Additional Info
Afstand mellem ribber: 65 mm. Tykkelse ribber: 40 mm. Alle skovle fra H. Serup Olesen A/S kan leveres med ophæng efter kundens ønske.