Verachtert CW20S-30S-40S
POA
Print
INFO
Product Group
Buckets
Brand / model
Verachtert CW20S-30S-40S
Location
Thionville
Country
Luxembourg
Mascus ID
FE7A2721
ITEM DETAILS
Internal stock no.
M2605
Additional Info
MORIN M3 Mechanical Quick Release Axle Diameter: 40mm Axle Distance: 290mm Ear Distance: 210mm