Warrior WBSRC30-1500
Manufacture date (yr)
2026
Location
Lake Worth, Texas
Country
United States
Mascus ID
61D884AD
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Additional Info
2026 Warrior WBSRC30-1500 59 in Digging Excavator Bucket - Fits Cat 336 / 30 - 35 ton (Unused) 90 mm Stick Pin Diameter, 100 mm Link Pin Diameter, 500 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 385 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing, Product images displayed are stock photos. Item is new/unused.