Compair L110RS-13A
Print
INFO
Product Group
Compressors
Brand / model
Compair L110RS-13A
Manufacture date (yr)
2013
Condition
Reconditioned
Location
Wilków, opolskie
Country
Poland
General grade
Mascus ID
CF56EC6B
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Internal stock no.
S012538
Compressor output
21 m3/min
Working pressure
13 bar
Engine
110 kW
Additional Info
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży sprężonego powietrza od ponad 20 lat.
Profesjonalny poziom obsługi oraz wysokiej jakości towary oferowane
przez nasza firmę- „sprawdzone” rynkowo- gwarantują udaną współprace z Państwem.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dajemy gwarancję na używane spręzarki i osuszacze!
Serwis 24h/7 dni w tygodniu. Naszym atutem jest całodobowy serwis sprężarek.
Oferujemy: COMPAIR L110RS - 13A