Linde E80-01/900
Print
INFO
Product Group
Other
Brand / model
Linde E80-01/900
Manufacture date (yr)
2015
Hours Used
8,057 h
Location
Heek
Country
Germany
Mascus ID
FC64D78D
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
H21279F00017
Gross Weight
2,980 kg
Attachments
Masttyp= Triplex
Hubhöhe=4400mm
Batterie= 80V/1240Ah
Länge= 3400mm
Breite=2100mm
Lastschwerpunkt= 900mm