MultiQuip WHISPERWATT DCA56SPXU2
Print
INFO
Product Group
Gas Generators
Brand / model
Manufacture date (yr)
2010
Hours Used
379 h
Location
Houston, Texas
Country
United States
Mascus ID
A34C4C21
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
874027
Internal stock no.
Power Output
71.3 kW (97 hp)
Additional Info
Description: EPA Tier 3 Isuzu 4JJ1X Diesel Engine, 62 kW Standby / 56 kW Prime, 379 Hours Since New, Load Bank Tested, Trailer Can Be Added at Add'l Cost