Trime X-Mast 4X320W-LED
POA
Print
INFO
Product Group
Light towers
Brand / model
Trime X-Mast 4X320W-LED
Manufacture date (yr)
2025
Condition
New/unused
Country
Netherlands
General grade
Mascus ID
74591FE1
ITEM DETAILS
Internal stock no.
X-mast-A0100
Power type
Electric
Type
Led
Manufacturing / Serial number
Latest Date of Inspection
Amount of previous owners
0
Full log books
Yes
Transport weight
445 kg
Engine
Geen
Engine manufacturer
Geen
Transport dimensions (LxWxH)
1100 x 1100 x 2570 mm
Emission level
Stage VI / Tier VI
Condition info/guarantee
1 jaar volledige fabrieksgarantie
Production country
Italy
Delivery terms
EXW
Certificates
CE
Attachments
Handmatige lier en steunpoten.
Documents
Additional Info
Volledig elektrisch aangedreven mobiele lichtmast.
Verlichting : 4x 320W LED
Verlichte oppervlakte : 9300 m²
Gewicht : 445 kg
In- en outlet stekker : 16A – 230VAC
Masthoogte : 8,5 meter
Windstabiliteit : 110 km/ u
Trime North B.V.
Wortelsteeke 7A 4751 XM Oud Gastel Zuid-Holland Netherlands