Kovo Сварочный генератор EW400DST
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Other Generators
Brand / model
Manufacture date (yr)
2023
Hours Used
5 h
Condition
New/unused
Country
China
General grade
1
Mascus ID
0B91E6F9
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Full log books
Yes
Engine
Kubota V1305
Power Output
11.8 kW (16.0 hp)
Output
16 kVA
Fuel consumption
8
Generator
stamford
Engine manufacturer
KUBOTA
Frequency
50 Hz
Voltage
415 V
Tank volume
50 l
Gross Weight
500 kg
Additional Info
Сварочный генератор 16kva+400A Сварочный генератор