Haener HRZP45-305A
Manufacture date (yr)
2026
Location
Ocana
Country
Spain
Mascus ID
85A17860
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Additional Info
2026 Haener HRZP45-305A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 155mm, pin to pin 260mm), Weight 58kg, to fit 5-10 ton mini Excavator