Haener HRZP45-308A
Manufacture date (yr)
2026
Location
Ocana
Country
Spain
Mascus ID
6BDB5888
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Additional Info
2026 Haener HRZP45-308A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 185mm, pin to pin 305mm), Weight 63kg, to fit 5-10 ton mini Excavator