Grundfos pumpe Type CM-40-160-174
POA
Print
INFO
Product Group
Waterpumps
Brand / model
Country
Denmark
Mascus ID
AC258D6E
ITEM DETAILS
Internal stock no.
18357
Additional Info
0,75 kw – 50 Hz – 1400 rpm – ind: ø 65 mm – ud: ø 40 mm.