Scag SVRII-32A-16FX
Manufacture date (yr)
2026
Hours Used
1 h
Location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
0BEA4AAE
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
Additional Info
NEW SCAG V-Ride II 32" Stand On (Model # SVRII-32A-16FX) -22HP Kawasaki FX Series Engine -5 Gallon Fuel Capacity -32" Advantage Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... Advantage Cutter Deck