Scag SVRII-36A-19FX
Mascus ID
0760DE7E
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
Additional Info
NEW SCAG V-Ride II 48" Stand On (Model # SVRII-36A-19FX) -19HP Kawasaki FX Series Engine -6.75 Gallon Fuel Capacity -36" Advantage Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 36 in