Scag SVRII-48V-22FX
Manufacture date (yr)
2026
Hours Used
1 h
Location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
08E6178F
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
Additional Info
NEW SCAG V-Ride II 48" Stand On (Model # SVRII-48V-22FX) -22HP Kawasaki FX Series Engine -8 Gallon Fuel Capacity -48" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 36", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in