Scag SVRII48V-22FX
Print
INFO
Product Group
Riding mowers
Brand / model
Scag SVRII48V-22FX
Manufacture date (yr)
2025
Hours Used
1 h
Location
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
8703885F
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
SCSVRII48V-22FX
Additional Info
CALL OR TEXT COLIN
Scag 48" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 22HP Kawasaki Gas Engine
• 48" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in