Scag SVRXL-61V-38FX-EFI
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Riding mowers
Brand / model
Scag SVRXL-61V-38FX-EFI
Manufacture date (yr)
2026
Hours Used
1 h
Location
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
46A149E5
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
Additional Info
NEW SCAG V-Ride XL 61" Stand On (Model # SVRXL-61V-38FX-EFI) -38HP Kawasaki FX Series EFI -12 Gallon Fuel Capacity -61" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" & 72" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in