Scag SVRXLII52V-38FXEFI
Brand / model
Scag SVRXLII52V-38FXEFI
Manufacture date (yr)
2025
Location
Jacksonville, Florida
Mascus ID
0A3B60AA
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Y0200610
Additional Info
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 Scag Vride XL 52” Pricing is serial number specific! Features: • 52" • 38HP Kawasaki Gas Engine • 6" cut height • Duel 12gal fuel tank • 11.6mph Forward speed • Delivery Available *PRICE IS SUBJECT TO CHANGE DUE TO AVAILABILITY AND MONTHLY PROMOTIONS. CONTACT ME TO ENSURE PRICING.* Width: 52 in