Scag SFC21-5CV
Manufacture date (yr)
2025
Hours Used
1 h
Location
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
FD5BD5DB
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
SCSFC21052025
Power Output
3.68 kW (5 hp)
Additional Info
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 Scag SFC21-5CV Features: • 1.5" - 4.5" height of cut • Bag, Mulch, or side discharge • 3-speed transmission • 4.25mph ground speed • 1-year commercial or 3-year/500 hours non commercial warranty • Delivery Available CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 *PRICE IS SUBJECT TO CHANGE DUE TO AVAILABILITY AND MONTHLY PROMOTIONS. CONTACT ME TO ENSURE PRICING. TERRITORY RESTRICTIONS MAY APPLY.* Width: 21 in