Scag Liberty Z 52 (SZL-52H-23FR)
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Zero turn mowers
Brand / model
Manufacture date (yr)
2026
Hours Used
1 h
Location
Middleburg, Florida
Country
United States
Mascus ID
369F1F8B
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Y8301494
Power Output
16.9 kW (23 hp)
Additional Info
New Scag Liberty Z 52" zero turn mower. Ask me about easy financing. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352*824*3401. Width: 52 in