Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Print
INFO
Product Group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Manufacture date (yr)
2026
Hours Used
1 h
Location
Conyers, Georgia
Country
United States
Mascus ID
199C7F4C
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Internal stock no.
18CODY.T
Manufacturing / Serial number
AG-PROCONYERS
Power Output
28.0 kW (38 hp)
Additional Info
DISCOUNT VALID FOR SIMPLY THE BRAVE
61" DECK
38.5 KAWSAKI EFI
TWO SPEED TRANSMISSION
Width: 61 in
CALL CODY: 4047822572
61" DECK
38.5HP KAWASAKI
15% OFF