Scag SCZII61V-38F
Print
INFO
Product Group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SCZII61V-38F
Manufacture date (yr)
2025
Hours Used
1 h
Location
Middleburg, Florida
Country
United States
Mascus ID
71C4E8C7
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
SCZ3523187165
Power Output
28.0 kW (38 hp)
Additional Info
61" VELOCITY PLUS MOWING DECK, 38-HP EFI ENGINE, HIGH AND LOW SPEED TRANSMISSION, SUSPENSION SEAT.
0% FINANCING AVAILABLE
CALL DAMIAN @ 352-318-7165
Width: 61 in