Linde H80D-02/900
Manufacture date (yr)
2014
Location
Kety, małopolskie
Country
Poland
General grade
1
Mascus ID
433C0C37
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Maximum lift capacity
8,000 kg
Maximum lift height
4,050 mm
Lift mast
Duplex
Distance of centre of gravity
900 mm
Drive height
3,340 mm
Front tyre size
Super Elastic
Rear tyre size
Super Elastic
Transport weight
13,965 kg
Additional Info
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H80D-02/900 rok produkcji 2014 udźwig 8000 kg maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4050 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3340 mm napęd diesel waga +/- 13965 kg silnik Deutz, moc 85 kW/ 116 KM opony przód 8.25-15 SE BLIŹNIAKI opony tył 300-15 SE kabina pełna ogrzewana pozycjoner z obrotnicą 360°, SpecialEquipment: Vollkabine, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Drehgerät, Zinkenverstellgerät