SMV Konecranes SL28-1200A
Manufacture date (yr)
2002
Hours Used
807 h
Location
Kety
Country
Poland
General grade
1
Mascus ID
9B9D926E
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Maximum lift capacity
28,000 kg
Maximum lift height
4,000 mm
Lift mast
Duplex
Distance of centre of gravity
1,200 mm
Fork length
2,400 mm
Drive height
3,970 mm
Front tyre size
Pneumatic
Rear tyre size
Pneumatic
Transport weight
39,900 kg
Additional Info
Uwaga dla klienta ostatecznego: SMV SL28-1200A wózek widłowy ciężki rok produkcji 2002 udźwig 28000 kg / 1200 mm odczyt z licznika +/- 807 mth maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4000 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3970 mm waga +/- 39 900 kg napęd diesel silnik Scania, moc 165 kW kabina pełna opony przód 16.00 R25 BLIŹNIAKI PNEUMATYCZNE opony tył 16.00 R25 PNEUMATYCZNE pozycjoner widły 2400 mm, SpecialEquipment: Vollkabine, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Fork positioners