Jungheinrich ETG340-36V
Manufacture date (yr)
2015
Hours Used
681 h
Location
Bonifay, Florida
Country
United States
Mascus ID
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
A2JS210262
Additional Info
2015 Jungheinrich ETG340-36V 4000 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, 188 in Max Lift Height, 83 in Lowered Mast Height, 48 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.