Noblelift CBD25-800
POA
Print
INFO
Product Group
Other
Brand / model
Noblelift CBD25-800
Manufacture date (yr)
2018
Country
Slovenia
General grade
Mascus ID
AC779E00
ITEM DETAILS
Internal stock no.
558
Manufacturing / Serial number
004-CBD25-800
Maximum lift capacity
2,500 kg
Maximum lift height
200 mm
Tyre type
Cushion
Condition info/guarantee
12 mesecev
Transport dimensions (LxWxH)
1190 x 540 x 1230 mm
Attachments
Dolžina vilic 800mm,,,