Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Other
Brand / model
Manufacture date (yr)
0
Hours Used
11,116 h
Location
Lake Worth, Texas
Country
United States
Mascus ID
A69A1487
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
E177B21729V
Additional Info
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine