Heli CBD15J-LI3 - 1,5 tonns palletruck (PÅ LAGER)
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Low lifter
Brand / model
Manufacture date (yr)
2022
Condition
New/unused
Location
Nannestad, Akershus
Country
Norway
General grade
1
Mascus ID
C95163DF
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
CBD15J-LI3
Maximum lift capacity
1,500 kg
Distance of centre of gravity
600 mm
Maximum lift height
200 mm
Fork length
1,150 mm
Battery voltage
24 V
Battery capacity
30 Ah
Charger voltage
230 V
Charging current
15 A
Transport weight
145 kg
Transport dimensions (LxWxH)
1540 x 550 x 1145 mm