Linde T16/1152-00
POA
Print
INFO
Product Group
Pedestrian stacker
Brand / model
Linde T16/1152-00
Manufacture date (yr)
2018
Country
Denmark
Mascus ID
058F4274
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Maximum lift capacity
1,600 kg
Maximum lift height
210 mm
Fork length
1,150 mm
Engine
El, 1.2 kW AC