Linde T16/1152-02
POA
Brand / model
Linde T16/1152-02
Manufacture date (yr)
2020
Mascus ID
9599F820
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Maximum lift height
210 mm
Fork length
1,150 mm
Engine
el, 1,2 kW AC