Linde T16L/1152-02
POA
Print
INFO
Product Group
Pedestrian stacker
Brand / model
Linde T16L/1152-02
Manufacture date (yr)
2021
Country
Denmark
Mascus ID
3B025CB2
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Maximum lift capacity
800 kg
Maximum lift height
950 mm
Fork length
1,150 mm
Engine
el, 1,2 kW AC