Linde T16P/1151
Brand / model
Linde T16P/1151
Manufacture date (yr)
2019
Location
Spøttrup, Midtjylland
Mascus ID
239EF5C0
PRICE
Select currency
Price
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Maximum lift height
210 mm
Fork length
1,150 mm
Engine
el, 1,2kW AC