Linde T20AP/1153-02
POA
Print
INFO
Product Group
Pedestrian stacker
Brand / model
Linde T20AP/1153-02
Manufacture date (yr)
2022
Country
Denmark
Mascus ID
55132D53
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
Maximum lift capacity
2,000 kg
Maximum lift height
210 mm
Fork length
1,150 mm
Engine
el, 2,3 kW AC