NCN TL16/1152-00
POA
Print
INFO
Product Group
Pedestrian stacker
Brand / model
NCN TL16/1152-00
Manufacture date (yr)
2017
Country
Denmark
Mascus ID
BF9BD716
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
Maximum lift capacity
800 kg
Maximum lift height
1,010 mm
Drive height
1,400 mm
Fork length
1,150 mm