UniCarriers PS125TV269
POA
Print
INFO
Product Group
Pedestrian stacker
Brand / model
UniCarriers PS125TV269
Manufacture date (yr)
2020
Hours Used
1,188 h
Location
LONDERZEEL
Country
Belgium
Mascus ID
327755AD
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Manufacturing / Serial number
PS230681
Maximum lift capacity
1,250 kg
Distance of centre of gravity
600 mm
Maximum lift height
2,690 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,150 mm