Still UFW250DTFVXF755
Print
INFO
Product Group
Reach truck
Brand / model
Still UFW250DTFVXF755
Manufacture date (yr)
2016
Hours Used
3,766 h
Location
BUNNIK
Country
Netherlands
Mascus ID
B02429F4
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
35483
Maximum lift capacity
2,500 kg
Maximum lift height
7,550 mm
Drive height
3,350 mm
Lift mast
Triplex
Fork length
1,150 mm