Baumann [DISCOUNT-SALE] DX50/12/45
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Side loader
Brand / model
Manufacture date (yr)
2005
Hours Used
11,335 h
Condition
Remanufactured
Location
34-120 Andrychów
Country
Poland
Mascus ID
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Power type
Diesel
Maximum lift capacity
5,000 kg
Maximum lift height
4,650 mm
Free lift
750 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,200 mm