Bulmor DQ70-12-50D
Print
INFO
Product Group
Side loader
Brand / model
Bulmor DQ70-12-50D
Manufacture date (yr)
2017
Hours Used
10,867 h
Location
BUNNIK
Country
Netherlands
Mascus ID
512822C7
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Power type
Diesel
Internal stock no.
34061
Maximum lift capacity
7,000 kg
Maximum lift height
4,000 mm
Drive height
3,370 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,200 mm