Bulmor EFYco 45.42/17-15.5/68T
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Side loader
Brand / model
Bulmor EFYco 45.42/17-15.5/68T
Manufacture date (yr)
2016
Hours Used
7,585 h
Location
BUNNIK
Country
Netherlands
Mascus ID
71A85AB5
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Power type
Electric
Internal stock no.
34084
Maximum lift capacity
4,500 kg
Maximum lift height
6,800 mm
Drive height
3,050 mm
Lift mast
Triplex
Fork length
1,500 mm