Lancer - Bulmor [DISCOUNT-SALE] LQ50/12/55V
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product Group
Side loader
Brand / model
Manufacture date (yr)
2010
Hours Used
14,171 h
Condition
Remanufactured
Location
34-120 Andrychów
Country
Poland
Mascus ID
554A8AB2
PRICE
Select currency
Price
Does not include reclaimable VAT
ITEM DETAILS
Power type
Diesel
Maximum lift capacity
5,000 kg
Maximum lift height
5,500 mm
Free lift
2,600 mm
Lift mast
Duplex
Fork length
1,200 mm