Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Location
Muskogee, Oklahoma
Country
United States
Mascus ID
C71E6BBD
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
0FMX36E011525
Additional Info
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.