Haener HHG180-P30A
Manufacture date (yr)
2026
Location
Caorso
Country
Italy
Mascus ID
4CDF6A83
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Additional Info
2026 Haener HHG180-P30A Grading Beams (Unused) to fit 1-2t excavator, Working width: 800 mm, depth: 405 mm, Ø pin: 30 mm, volume (SAE): 54 L, weight: 103 kg