Atlas Copco QAS120JDS
Manufacture date (yr)
2006
Location
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Country
Canada
Mascus ID
8013CF8C
ITEM DETAILS
Manufacturing / Serial number
16MPF11236D045947
Internal stock no.
Additional Info
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage