atspower ATS-RT15R
Manufacture date (yr)
2026
Location
Phoenix, Arizona
Country
United States
Mascus ID
540AFC28
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Additional Info
2026 atspower ATS-RT15R Mini Excavator (Unused) 2 ft 8 in Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Backfill Blade, 7 in Rubber Tracks, 15 in Digging Bucket, Manual Thumb
Auction information
Phoenix, AZ, USA - May 20, 2026
Ends in 22/05/2026
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ US • Online auction
Ritchie Bros Phoenix
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ Arizona United States