atspower ATS-RT15R
Manufacture date (yr)
2026
Location
Morris, Illinois
Country
United States
Mascus ID
6F9CA956
ITEM DETAILS
Internal stock no.
Manufacturing / Serial number
Additional Info
2026 atspower ATS-RT15R Mini Excavator (Unused) 2 ft 4 in Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Backfill Blade, 7 in Rubber Tracks, 15 in Digging Bucket, Manual Thumb